Vyšívanie

Vyšívanie

Vyšívame na profesionálnych vyšívacích automatoch značky TAJIMA, patríme medzi špičkové popredné firmy v tomto segmente na celom Slovensku.

Našou devízou je súčasná moderná technologická základňa zostavená z vyšívacích automatov.

Tajima TEJT2-C1501 1 hlava, 15 ihiel - vyhotovovanie vzoriek
Tajima TFMX2-C1506 6 hláv, 15 ihiel - vyšívanie hotových výrobkov
Tajima TFMX2-C1506 6 hláv, 15 ihiel - vyšívanie hotových výrobkov
Tajima TFGN-1212

12 hláv, 12 ihiel - vyšívanie sériovej výroby

 

 

Naša technologická základňa a náš stabilný a odborný pracovný kolektív s dlhoročnou praxou nám zaručuje profesionalitu našej výroby a vysokú kvalitu našich výrobkov.

Súčasná denná kapacita je v priemere 4 000 kusov výšiviek. Objednávky sú realizované vždy v stanovenom termíne, v prípade potreby operatívne.

Ponúkame Vám spracovanie vyšívacích programov, ktoré sú spracované na kvalitnom software TAJIMA DGML BY PULSE MAESTRO a sú vyrobené na základe predlôh zákazníka.

Kvalitu programov zaručuje viac než 20-ročná skúsenosť vo vyšívaní.

Ak máte záujem o výrobu, zašlite nám grafický návrh ideálne v krivkách vo formáte cdr, eps, pdf. Návrh môžete dodať aj vo vysokom rozlíšení vo formátoch jpg, png, bmp.

Následne vám pošleme ukážku Vášho loga s cenovou ponukou a na základe Vášho odsúhlasenia Vám vyšijeme vzorku výšivky.

Neskôr budeme konzultovať úpravy, až do schválenia výroby.

Používame širokú škálu nití zn. Marathon, Madeira, Isacord odolných voči chemikáliám a vysokým pracím teplotám.

Farebné spektrum zaberá skoro všetky možné odtiene základných farieb ako aj špeciálne farby ako zlatá či strieborná. Po zaslaní Vášho motívu budeme konzultovať priradenie jednotlivých farieb nití.

 

 

 

 

Vyšívame na

Pri vyšívaní na textil si môžete vybrať z našej ponuky pánskych, dámskych, detských tričiek, tielok, mikín, pánskych, dámskych košieľ, búnd, šiltoviek, zimných čiapok, šálov, osušiek a uterákov, županov, viest či iného sortimentu, ktorý nájdete v našej ponuke.

Ponúkame Vám však aj vyšívanie na Vaše vlastné oblečenie, ktoré nám môžete dodať a podrobne popísať Vaše požiadavky - kam chcete umiestniť výšivku, jej veľkosť, farbu alebo inú špecifikáciu.

Vyšívaná reklama môže nájsť miesto v rôznych oblastiach - od firiem, ktoré sa potrebujú prezentovať štýlovo, cez hotelierstvo, profesionálnu armádu, políciu, zložky ministerstva vnútra ako aj rôzne kluby, ktoré reprezentuje ich erb alebo logo.

Rozmery výšiviek

Rozmer výšivky na čiapky - maximálna výška 6 cm do 270 stupňov.  Pozície vyšíviek na čiapkách [PDF]

Rozmer na tričko podľa potreby. Zvyčajne sa robí dĺžka cca od 8 cm do 11 cm. Pozície vyšíviek na tričkách [PDF]

Na chrbát robíme dĺžku od 24 cm do 28 cm.