O nás

Vďaka súčasnej modernej technologickej základni – profesionálnych vyšívacích automatoch značky TAJIMA, patríme medzi špičkové popredné firmy v tomto segmente na celom Slovensku.


Našou devízou sú dlhoročné praktické skúsenosti, seriózny individuálny prístup k zákazníkovi. Náš stabilný a odborný pracovný kolektív s dlhoročnou praxou Vám zaručuje profesionalitu našej výroby a vysokú kvalitu za prístupné ceny.

Takisto sa zaoberáme predajom reklamného textilu, pracovných odevov, reklamných predmetov na čo Vám vieme odporučiť najvhodnejšiu aplikáciu Vášho loga:

 

Profil firmy


Firma Alena Kuzmová - SAMSON vznikla v marci v roku 1995 so zameraním na šitie textilných výrobkov.

V roku 1996 sme zakúpili prvý vyšívací automat, našou hlavnou činnosťou firmy sa stalo strojové vyšívanie na textil, čím sme klientom vo Zvolenskom regióne a v okolí poskytli nový segment výroby a služieb.

Textilné výrobky vyšívame za účelom vyšívanej reklamy, vyšívané logo sa vyšije priamo na odev alebo sa formou nášivky na odev prišije. Vyrábame reklamné nášivky, výšivky, firemné logá, či iné jedno alebo viacfarebné motívy na rôznorodý textilný materiál ako sú napr.: tričká, polokošele, čiapky, uteráky, pracovné odevy.

Vyhotovíme Vám originálne darčeky podľa Vášho želania, vyrábame vyšité stužky, šerpy podbradníky na krst, na svadby.

Ponúkame Vám spracovanie výšiviek pomocou vyšívacích programov, ktoré sú spracované na kvalitnom software TAJIMA DGML BY PULSE MAESTRO a sú vyrobené na základe predlôh zákazníka. Pokiaľ sa jedná o komplikovanejšie návrhy výšiviek, preferujeme osobné stretnutie, pri ktorom je širšia možnosť dosiahnuť optimálne výsledky.

 

 

 

 

 

 

Prednosti

Našimi prednosťami sú: kvalita a rýchlosť, ktoré vieme zaručiť aj pri veľkých množstvách. Dlhoročné praktické skúsenosti našej firmy, náš seriózny a individuálny prístup k zákazníkovi a prístupné ceny zaručujú dokonalý výsledok.

Na príprave a realizácií každej výšivky či potlači, pri jej tvorbe do každého produktu vkladáme kúsok seba samého. Nás všetkých spája túžba po kreatívnom vyjadrení myšlienok a každý nový projekt je pre nás veľkou motiváciou.