O nás

Profesionálnosť a kvalita

Naša história siaha až do roku 1995, kedy sme sa stali klenotom medzi výrobcami výšiviek na Slovensku.

Náš príbeh

Zakladáme naše úsilie na bohatých skúsenostiach nášho stabilného a odborného tímu. Každý steh, každý detail je ovplyvnený rokmi prepracovaných zručností. Moderné stroje Tajima nie sú len nástrojom, ale sú srdcom nášho záväzku k profesionálnosti a kvalite.

V číslach

S hrdosťou vám oznamujeme, že sme od svojho vzniku obslúžili viac ako 10 000 spokojných zákazníkov. Pre nás nie je dôležitá len početnosť, ale aj dlhodobé vzťahy a dôvera, ktorú nám zákazníci vkladajú.

Naša sila

Nachádzame sa v popredí ako jedna z najväčších a najmodernejších dielní na Slovensku v oblasti výšiviek. S kapacitou 33 vyšívacích hláv disponujeme modernými zariadeniami, ktoré nám umožňujú dosiahnuť dennú produkciu približne 5 000 kusov výšiviek v 2 smenných prevádzkach.

Dôveryhodná voľba

Nielenže si nás vyberajú firmy, ale aj orgány verejnej správy vrátane ministerstva vnútra, polície, hasičského zboru a armády. Naša kvalita je odrazom ich dôvery a následne aj našej oddanosti v poskytovaní najlepších služieb.

Prečo my?

Našou silnou stránkou je spojenie kvality a rýchlosti, dokonca aj pri spracovaní veľkých objednávok. Pracujeme s precíznosťou hodnou remeselníkov a s efektívnosťou potrebnou pri veľkosériovej výrobe.

Naše hodnoty

Vstúpte do sveta výšiviek, kde sa tradícia spája s moderným, a kde každý steh hovorí príbeh o našom záväzku k dokonalosti

Hodnotenia
4.6/5
24 recenzií
28
rokov

na trhu

99
%

spokojnosť zákazníkov

2500+
zákazok

dodaných ročne

<24
hod.

spracovanie objednávky

Kontakt

Spojte sa s nami

Radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme vám určiť, ktoré z našich služieb najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Čo nasleduje ďalej?
1

Skontaktujeme sa telefonicky alebo mailom

2

My zákazku naceníme s termínom dodania

3

Po odsúhlasení spustíme výrobu

Napíšte nám